یجاکو برای حل مشکل فروش تولیدکنندگان و واردکنندگان کشور ایجاد شده است و تمام فروشندگان در سایت یجاکو مورد احراز هویت قرار میگیرند.به همین دلیل کالاهای موجود در یجاکو از نظر قیمت پایین ترین قیمت را دارا میباشند.

بنابر سیاست های حماینی یجاکو،فروشندگان به ازای هر فروش درصدی از فروش خود را در اختیار یجاکو قرار نمیدهند.بنابراین تمام مبلغ حاصل از فروش محصولات در بعد از کسر هزینه های انتقال وجه که توسط بانک ها اعمال میشود،در اختیار فروشندگان گرامی قرار میگیرد.

به دلیل سیاست عدم دریافت پورسانت فروش،یجاکو مجبور به دریافت حق اشتراک ماهیانه از فروشندگان محترم میباشد.برای دریافت اطلاعات بیشتر لطفا صفحه معرفی پکیج ها را مطالعه فرمایید.

پکیج استارتر برای اطمینان فروشندگان از کارایی یجاکو است.با استفاده از پکیج استارتر شما قادر به نمایش ۵ محصول خود به صورت رایگان در یجاکو میباشید.ولی ۱ ماه بعد از اولین فروش خود شما ملزم به تهیه پکیج پرمیوم میباشید که با پرداخت حق اشتراک ماهیانه امکان درج بی نهایت محصول در سایت یجاکو را دارا میباشید.

پلتفرم یجاکو ملزم به تبلیغات اختصاصی محصولات شما نمیباشد ولی ملزم به توسعه هرچه بیشتر پلتفرم و معرفی آن میباشد.پکیج بوستر برای آن دسته از فروشندگان محترم که نیازمند تبلیغات اختصاصی میباشند ایجاد شده است.با شارژ پکیج بوستر به هر مبلغ دلخواه،پلتفر یجاکو با توجه به صلاحدید خود و درخواست های فروشنده ، نسبت به تبلیغات اختصاصی محصولات فروشندگان عزیز اقدام کرده و گزارش عملکردی برای تمام مبلغ شارژ شده را به فروشنده گرامی ارائه میکند.

با توجه سیاست مشتری مداری یجاکو،در صورت خرید عمده محصولات در موقع تحویل بار و در غیر این صورت تا 48 ساعت بعد از تحویل محصول امکان بازگشت کالا وجود دارد.لازم به ذکر است شرایط بازگشت محصولات مختلف باهم فرق میکنند و قبل از خرید محصول نسبت به مطالعه شرایط بازگشت هر محصول اقدام فرمایید.

امکان برداشت وجه حاصل از فروش محصولات بعد از تایید محصول توسط خریداران برای فروشندگان ایجاد میشود.این کار در همان روز تحویل محصولات فروش رفته به صورت عمده و 48 ساعت بعد از تحویل محصولات فروش رفته به صورت خرده مهیا میشود.

امکان چت مستقیم با فروشندگان گرامی در صفحه فروش هر محصول وحود دارد.همچنین امکان ارسال تیکت پشتیبانی نیز در صفحه فروش هر محصول مهیا شده است که در هر ۲ حالت ارتباط به وجود آمده بین خریداران و فروشندگان به صورت مستقیم میباشد.